Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí vodárna nečerpá vodu

Dobrý den,
mám domácí vodárnu, která čerpá dešťovou vodu z nádrže. Vše fungovalo bezvadně, ale nyní čerpadlo zapne tlakové čidlo ho vypne, ale tlak hned klesne a čerpadlo zase zapne a pořád dokola, jako by se nečerpala voda. Nevím jestli je to zavzdušněné a jak to odvzdušnit. Na sací nádobě čerpadla je šroub, ten ale trochu povolím tak z něj hned teče voda.
Poradíte co s tím, nebo je lepší pozvat nějakého servisního technika.
Děkuji
P.

Dobrý den,popsal jsem řešení dost jasně,plus i ostatní kutilové,"kenav",někdy je lepší se zdržet diskuze než psát hlouposti.Ten tlak může utíkat směrem přes koš,ale potom musejí vypovědět funkci dvě součástky,zpětná klapka za čerpadlem a potom koš,pokud ještě před ním bude klapka další,tak i ta by musela vypovědět službu.
Celé to vidím dost záhadně,tazatel čerpá dešťovku,jestli mu někam teče ze špinavé střechy,tak problémy budou narůstat.Vodárna na pitnou vodu je na vodu čistou bez hrubých částic,takže potom doporučuji před sání nějakou komoru tvořenou síty,nebo filtry,aby se nezanášel regulační systém na čerpadle.:-)