Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké pletivo pod hnoják

Zdravím
Chtěl bych se zde poradit, jaké dát pletivo pod hnoják, aby se mi do něho nedostali krtci či hraboši(za žížalama).
Jde mi o co největší životnost. Bude lepší poplastované, plastové, nebo pozinkované po upletení?

děkuji

Mě ty dýně přehryže vždy hryzec.Sice mě to štve ale to je tak asi vše co se dá dělat.Koupil jsem si před dvěma roky takový střelecký přístroj a skutečně jsem jich asi během měsíce 5 ks dostal.Ale ono i když je člověk likviduje tak na jejich místo se nakvartýruje další.Letos jsem se na ně vykašlal no zase mi překousali keř cuket ale co se dá dělat.Holt taky chtějí z něčeho žít.Jsem přesvěděen že krtek vám nic neohryzal.Ten skutečně jenom podryje a je to masožravec.jeho potravou jsou žížaly,ponravy ale na zelený on opravdu nejde.