Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budu moci levný nábytek složit 2x při stěhování?

Plánuju se stěhovat do nezařízeného bytu na pronájem cca 4-6 měsíců, posléze si hodlám koupi vlastní bydlení (dům/byt) někde jinde.
Pronajímaný byt bude nezařízen, budu muset tedy koupit základní nábytek (plánuju jen to nejnutnější)- postel, skrín, Stůl...
Kupovat budu levný nábytek, asi odsud:
www.nejlevnejsinabytek.cz

Chci se zeptat, když ho jednou složím v tom bytě kde budu platit nájem. Budu ho moci zase za 6 měsíců rozložit (protože v kuse stěhovat asi nejde (?) ) a rozložený ho stěhovat do už svého vlastního bydlení kde ho zase složím (podruhé za jeho "život")?

Pujde to rozložit a zase složit po prvním složení? Umožnují to ty věci co budou držet nábytek pohromadě? (asi šrouby)? Jde to vůbec? A pokud jo, jak dobře to bude držet po druhém složení?

Levný nábytek je obecně většinou z Polska. Samozřejmě vzhledem k jeho ceně je dobré si od něj nic moc neslibovat. O rozložení a složení si nedělejte iluze. Stačí jej půl roku používat je téměř k vyhození. Kvalitní nábytek, manželské postele http://www.postele-matrace.cz/bukove-manzelske-pos tele/, komody, skříně a ostatní věci je rozhodně lepší nakupovat s vědomím že jde o nábytek od českého výrobce. Cena je pochopitelně vyšší, ale takový nábytek přežije několikanásobné stěhování.