Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce koupelny-odhad ceny

Zdravím,

mám v plánu nechat si předělat koupelnu a nemám moc představu na kolik by to mohlo vyjít.
Jednalo by se o sundání starého obkladu a dlažby, nové rozvody vody a znovu obklad a dlažba.
Cenu za obklad a nové vybavení si zjistím, ale jde mi o tu práci a materiál s obkladem a vodou.
Obklad cca 10m2, dlažba 1,2m2.
Můžete mi někdo poradit kolik to tak bude stát? (Praha)

Děkuji předem.

Budu pokračovat v původním dotazu. Nadpis mi nejde upravit, ale přesto to risknu.
Dotazů bude postupně asi víc, ale všechny ohledně rekonstrukce koupelny.
Obklad kolem vany se dělá jako první a pod úroveň vany a ta se pak přirazí ke zdi, nebo se obklad začne až od vany?
Tím pádem bude obklad přečnívat přes vanu a bude i menší spára. Který způsob je ten správný?
Díky

Na okraj vany /kolem zdi před obložením) se přilepí(samolepící) vanová lišta, do které se osadí obklad. Tato lišta zabrání pronikání vody spárou mezi stěnou a vanou. (Dříve se tato spára těsnila silikonem, který časem bylo nutné vyměnit)

Vanové lišty jsou v několika provedeních jak šíře, tak pod obklad, nebo na obklad(u těch již obložených).