Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radiátor za kuchyňskou linkou

V bytě, kam jsem se nastěhovala, je za novou kuchyňskou linkou starší litinový radiátor. Linka je udělaná pěkně, radiátor zakrývá skříňka ode zdi ke zdi, ale do její zadní stěny je vyříznutý otvor pro ventil i měřič. Už je to tam takto 3 roky, radiátor není v provozu kuchyň prý nepotřebuje vytápět. Můj dotaz zní: nevadí, že je radiátor věčně vypnutý?

Já bych si tipnul, že při rekonstrukci bytu se nedohodli topenáři s nábytkáři a když to takhle sešmoulili, tak už se jim to nechtělo předělávat. Dej sem pár fotek pro poučení a odstrašující příklad.

Třeba tady
https://www.facebook.com/ElektrikarskeKuriozity/?f ref=ts
jsou ukázky, jak se nemá dělat elektrikařina, tak tvé fotky poslouží jako ukázka, jak se nemá dělat topenařina a nábytkařina.