Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrací okno do luxferů

Zdravím šikuly! Je reálné do starých luxfer 6x4 ks,štítová střecha vložit větrací okno z nabídky příslušenství k luxferům?...případně jak na to?
Změna předmětu, původně: Míra (karel)

No musíš tu jednu luxferu vyndat.
Mívá to docela velké spáry, ovšem pozor, když jsme to dělali, tak zedník dával do spáry pro "sichr" silné svářecí dráty.
Možná by na to bylo vhodné vzít takovou tu vibrační špachtli, oscilační nářadí se tomu říká. Ale malý rozbrus s diamantovým kotoučkem taky udělá své.
Možná by to šlo v rozích vyvrtat bez příklepu a pak maltu opatrně škrábat ven třeba plátkem z pilky.