Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupit dům ve slepé ulici kde je dům cikánů (i když už se "exekuuje")?

Líbí se mi celkem jeden dům u vyškova, konkrétně obec kučerov, ale je v takové malé slepé "zapadlé" uličce kde je cca 5 domů, jeden z nich ale patří cikánům, je už celkem vybydlenější a hlavně na předzahrádce má "bordel" (různé vytahané věci z domu atd.).

Ale podle majitele prodávaného domu v této uličce cikáni už nežijí, já tam taky nikoho neviděl a hlavně podle katastru:

http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObjekt.aspx?enc rypted=Dgif0FmwYdr3R8-EReRRN9OhehG5rpajhoPTTDuO4fG dXVW17JBdG1JLMd8-8FR-4ww9wMhcZ6_jpkDE3D2n9pXcoPZRi gb-Ejkh1lLK8SUOvnP7yDvsMNjDH_BUr1kBj5AvkV9zvuuzRZ7 ELU9mPk_b5YmwxusnbVUlJdWGfnOIg8GFNnb15OPYgDY6MEmu8 5U1LssgtDyeur6zXoz0HKIKGsf-I-JNcS4AxTAJXdhNKS_E6gg lOLnEPTCkq6CVvvAgKPiVly-_2oe1NrWl9NoQ0cwsLt2kdlCPZ 2m4fkQ=

(Kučerov (okres vyškov) čp. 75

Je na všechny přihlášené obyvatele nařízena exekuce a Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti a už byla nemovitost i zaplombována...

Předpokládám tedy že už nebude dlouho trvat a nemovitost bude prodávána někomu jinému a cikáni už tam nebudou....

Myslíte že je bezpečné v tomto případě nemovitost koupit? (myslím tu co se mi líbí, v té samé uličce (ne ten barák od cikánů)
Dnes v 19:08 • Odpověz • Pošli IP •

Záleží na tvých dispozicích.
Já kdysi bydlel v Předměřicích - kdo zná, dovede si představit. Byt jsem měl pronajatou půlku dvojdomku od učitele muay-thai. Historka praví že když se nastěhoval, našel si nejtmavší hospodu a celou ji potloukl. Potom jim promluvil do duše, že by tam chtěl žít v klidu a že jestli se mu někdy náhodou něco ztratí, bude se to opakovat. Tak pohodové a ohleduplné sousedy jsem ještě neměl, to vám povím - když jsem zapomněl jednou zabouchnout dveře, stáli mlaďáci vartu celý den než jsem se vrátil. Sám bych si ale takový respekt neudělal :-(