Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezávisle topení Eberspächer

Dobrý den, chci se zeptat, koupil jsem dodávku MB Sprinter,je tam nezávislé topení. Přemýšlím nad tím jak to funguje, když budu spat v noci a necham to zaplé, vybije to baterii? Ono je to na naftu,ale přeci ventilátorem musi něco točit ne? Jak to je?

Děkuji za odpověď.

Baterii by to vybit nemelo, protoze tyto topeni maji vestavenou ochranu proti vybiti baterie. Jestli budes mit baterku uz KO, tak to pobezi jen chvili a pak se vypne, aby v baterii zustal jeste dostatecny proud na nastartovani motoru.