Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rachtání od podvozku

Zdravím. Mám Golfa rok výroby 1995, motor 1.8 ABS a při přejezdu nerovností se ozývá od přední nápravy kovové rachocení jako kdybych přejížděl kanál. Kupodivu to nemá vliv na jízdní vlastnosti, auto sedí jak přibitý, zatáčí kam chci a neplave. Jen je trochu tvrdší ale nemyslím si že by to mělo souvislost :) kdyby někdo věděl čím to může být....byl bych moc vděčnej :) děkuju

Na nejakych 90% ano. Staci vymenit vetsinou ty pruzinky co jsou na desticce - podle tpho jak je to delaný. Muzes sundat brzdu a mrknout se jestli to je vykloktany. Obcas staci tu "pruzinu" vohnout. Taky se obcas navaruje na brzdic trocha materialu a pak zbrousi ale to je prasarna. Hak rikm neresim to a nic se nestalo. A to jezdim bídu jak svině.