Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výměna těsnění olejové vany na sekačce

Dobrý den, při sundáváni olejové vany kvůli výměně těsnění mi vypadla jedna součástka, pastorek s pístkem(nevím orginální název :-[).Teď, když se chystám nasadit vanu s novým těsněním nejsem schopen určit jak má být tento pastorek nasazen zpět.Nafotil jsem dvě polohy, z které jedna by to snad mohla být.Nebo to bude úplně jinak.Poprosil bych tedy někoho kdo již něco takového taky dělal a bude vědět jak to patří ať napíše svůj poznatek.
Děkuji.

Dobrý den,dle mého názoru se musí ozubená část čerpadla nasměrovat tak do hnacího ozubu,aby křidélka na ní míjela při otáčení závaží na klikovém hřídeli.Prostě zkusmo nastavit,několikráte otočit,aby se to nepotkalo a tak to nechat a zadeklovat.Možná se pletu,podle fotek to prostě vidím těsné,možná je tam místa dost a na nastavení nezáleží.:-)