Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová vana - prasklinka

Dobrý den, rekonstruovali jsme koupelnu. Koupili jsme si vanu Ravak Vanda II. Usazoval nám ji odborník. Mame ji podepřenou jak Ravak nožičkami, tak i Ytongem plus ještě montážkou. Ze spodu máme taky Ytong. Použili jsme ji poprvé po 4 dnech. Ted je to 14 dní a všimla jsem si praskliny v rohu u odpadu. Nic nám do vany nespadlo. Předevčirem jsem ji myla a nic na ni nebylo, ale dnes jsem si všimla praskliny cca 3 cm dlouhé. Je to jen povrchová prasklinka. Nevíte čím by to mohlo být????Chci vanu reklamovat jako vadu materiálu. Kdyby mi neco do vany spadlo, tak držim pusu, protože vim, že bych si za to mohla sama, ale nic se takovího nestalo.

A jste si jistá, že to je opravdu prasklina ? Mě se tohle stalo taky po montáži, vypadalo to jako prasklina i pod lupou, ale pak se při reklamaci ukázalo, že to je jen povrchový škrábanec, jejich technik měl pravdu, vana už je tam 6 let a neteče. Asi to vzniklo při mytí po stavebním úklidu nebo po obkládání. Jestli je vana z ABS plastu, je skoro nemožné jí prasknout (z tohle materiálu se dělají i lodě)