Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autorádio Citroen

Zdravím, mám C3 rok 2008 a chtěl bych se zeptat jaké autorádio bych si tam měl koupit? Chtěl bych aby přehrávalo mp3, rádio, a možnost připojení mobilu, nějaké s lepším zvukem, jsem basák a tak bych to tam rád slyšel :) děkuju, jinak jak je to těžký zapojit?

Ano, lze zakoupit a namontovat.Kabeláž na rádio tam určitě bude, jen to bude možná vyžadovat redukci z origo na din konektor.
S chrchlákama ve dveřích ti to ale moc tuc tuc nebude.Chce to ještě navíc nějaký zesilovač a subwofer, to už budeš muset tahat kabeláž s napájením do kufru.

Kdysi jsem koupil jakési rádio LG a to mělo AUX, BT a USB vstupy.Umělo to spojit se s mobilem a přehrávat muziku nebo telefonovat.Cena byla něco kolem dvou tisíc.