Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem delphi nebo febi

dobrý den potřebuji na svém voze vymenit brzdove kotouče ale za 1ks originalu bych dal cca 3000kč . tak jsem našel jine od delphi a febi ale nevim do jakych jit tak jestli ma zvas nekdo s nimi zkusenosti budu rad za pomoc dekuji

diky moc ale budu asi kupovat original dily jen posledni dotaz kdyz mi v na stk ze mam poskozene prední brzdy komplet to staci koupit kotouc a desticky nebo jeste neco se mam kupovat aby to bylo komplet nove

petrkopecky921... Ježíši. Když jsi byl na STK, tak ti technik přece musel říci, co máš špatně a neříkej, že neřekl. Budu improvizovat. Pokud ti řekl, že máš sjeté kotouče a desky, tak kup kotouče a desky. Mohl ti také říci, že máš rozdílný brzdný účinek na kolech, nebo nedostatečný brzdný účinek. Tady by mohlo být příčin více, např. zadřený některý pístek (rozhýbat, nebo vyměnit)atd. atd. Mohou také být povrchově popraskané brzdové hadičky, nebo koroze brzdového potrubí. Ani s korozí potrubí ani s popraskanými hadičkami neprojdeš a tohle nespraví výměna kotoučů a desek... Takže laskavě, pokud chceš radu, napiš, co ti technik řekl. Jinak ATE je dost dobrá značka.

petrkopecky921... S kotouči i destičkami ATE mám jen dobré zkušenosti, co se týká jiných značek, tak každá má něco, kromě Starline. Tahle značka je tak všestranně zaměřená, že nemá šanci nějaký díl udělat správně a pořádně. Nicméně, jsou levní. Doporučuji koupit kotouče a destičky od jednoho výrobce a před montáží opravdu provést revizi brzdových komponentů, zda pracují správně.