Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava nebo výměna dveří v umakartovém jádru

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Pronajímáme byt s umakartovým jádrem, nájemník svévolně odstranil hliníkový rám dveří i hliníkový rám dveřního otvoru do koupelny. Je možno někde zakoupit tyto prvky (rámy)? Pokud ne, jak je možno vyřešit takto zničený vstup do koupelny? Děkuji za rady. Vlasta z Ostravy

Vlastenka - taky jsem panelákový človíček,ale jen pro zajímavost,dej foto,jak to bez těch hliníků vypadá. Ono,když se to uvolní,tak je to i na úraz. Dávno bych to oddělal,ale dát něco jiného, aby to nebylo ještě horší,mě nenapadá.