Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem frekvencia K6

Kde by som nasiel na akej frekvencii bezi kanak K6 ? Google mi dava vselijake vysledku, ohladne K6, amd K6 :-) . . . ale frekvenciu v MHz nie :-(

Najdi si podrobnejsie informacie o tom vysielaci, a najdes tam aj frekvenciu aj polarizaciu aj vsetko (parametre datoveho formatu apod). Snad sa nemusime dnes uz hrat na cisla kanalov, ked v tom je stejne maglajz (a u DVB-T je viac parametrov nielen frekvencia).
Inac automaticke ladenie tv alebo stb by ti to malo najst automaticky, ak si nastavis spravne krajinu.

Západní a východní norma má přece šestý kanál každá jinde. Neliší se jen odstupem nosné zvuku od obrazu. 175,25 MHz je u západní normy obrazový kmitočet 5. kanálu. Tazatel neuvedl, zda myslí R6 nebo E6. DVB-T receivery mají III. pásmo jen podle CCIR/B.