Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké autorádio

Dobrý den, prosím o radu, jaké vybrat autorádio? Preferuji značku Alpine, Pioneer, Sony,... Stačí mi obyčejné rádio, žádná 1; 2 DIN, s USB, AUX vstupem, popř. CD - není podmínkou. Barva podsvícení nehraje roli, výkon alespoň 4x50W, může být i samostatné ovládání subwooferu. Cena ideálně okolo 3500,-.

Děkuji za tipy.

Přesně, ale pokud to hraje tak bych spíš dokoupil subíka, ony ty origo sériové repra z mých zkušeností hrajou vždy nejlépe (alespoň u lancií to tak vždy bylo). Navíc papíráky jsou dobré protože netrpí slunkem a vysokýma teplotama. Měl jsem jak plastové tak i hliníkové membrány a třeba v palubce to nemělo takřka žádnou životnost.

Tady je těžko radit, výběr je obrovský a požadovaná cena taky není úplně špatná. Doporučil bych jako kolega Kenwood, ale chybu neuděláte ani s Pionýrem. Co se týká místa, kde kupovat, doporučuji: www.audioland.cz pro dobré ceny a velký výběr. Jinak typ je na vás, z čeho vybírat je :)