Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie, která ohřívá vodu.

Dobrý den,
máme pod dřezem průtokový ohřívač CLAGE, ale teče to tak otřesným čurůčkem, to je hrůza. Nyní přestal i ohřívat. Zeptám se:
Nemáte někdo zkušennost s tímto?
Nahradí to CLAGE? Funguje to dobře? Nemůžu najít žádné recenze.
Děkuji moc.
Tom

Jak je to s posláním do ČR a pak se clem a DPH? To asi bych musel nějak doplatit, nebo to zapřít?
3000kč je dost, já jsem si na chatu koupil tuto http://www.znateztv.eu/ohrivaci-prutokova-baterie- delimano-instant/ za necelých 1500Kč a funguje zatím celé léto spolehlivě. Pravda, teče to jen takovým čůrkem, ale na nádobí nebo špinavé ruce v pohodě a bez složité instalace dalších rozvodů.
Ještě bych jednu chtěl do karavanu, zkusil bych klidně ten ebay.

Přikláním se k použití malého zásobníku, ten nejmenší na 5 litrů se vejde úplně všude. Máme to už cca 7 let pod kuchyňskou linkou z důvodu že kuchyň je úplně na druhé staně domu než kotelna a nemělo cenu tam táhnout teplou vodu. Máme ale myčku a pokud byste chtěli umývat ve dřezu tak by to chtělo 10 litrů.

Vladimír

Mám taky tlakový "pětilitr", hadičku z pojišťováku mám zalepenou do 1/2 litrový pet flašky, která je položená v lince pod dřezem (při instalaci jako dočasné řešení), termostat nastavený tak na 3/4 a za cca rok jsem ještě z petky nic nevylil - stačí se to nejspíš odpařovat. Třeba to někdy i dodělám. Pojišťovák je samozřejmě funkční. fz