Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám instalatéra v Praze

Hledam vodoinstalatera

bambi1 21.06.2009 23:28

Zdravim chci se zeptat jestli nahodou neznate nekdo pripadne by ste mohli doporucit sikovneho a ne moc draheho ( pomer cena/vykon )vodoinstalatera z Prahy, ktery by mi byl schopen predelat rozvody vody v byte pocas rekonstrukce, kterou planuju v cervenci a srpnu. Predem diky

[mod] Přesunuto ze zpráviček a úprava názvu (sHpy00n) (Rce)[/mod]

Napiš mi bližší informace na soukromou zprávu (nebo i klidně sem) a kde přesně v Praze - aby to nebylo na druhém konci, pak je drahá doprava, pár lidí bych měl... Záleží na rozsahu prací, většinou mám termíny už obsazeny, tak jestli je tam vecpu.
Nojo, ale píšeš "ne moc drahého" ;-)