Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s nabijanim mobilu

zdravim, mam mobil sony wt19i a nechce sa nabijat, ked ho dam na nabijacku, nereaguje, ked ho ale zapojim do pc, tak ho rozpozna a zacne nabijat, ale len do 30 percent, potom uz nic(teda aspon tak ukazuje), bateria je uplne nova, zaujimave je, ze sa ale nedaju prenasat subory z/do pc... softverova chyba? konektor? diky za rady

hooodne asi hloupej dotaz z me strany.. ale predpokladam ze si jinej kabel zkousel.... =)

pokud si tim krokem uz prosel..

tak vyndej z telefonu baterku nech alespon hodku dve.. v klidu at se vymrskaj kondiky.. a

snaz se opatrne vycistit konektory v usbcku uz sem videl nekolik telefonu ktery nesli jen proto ze byl zasvinejej konektor..

dobry je nato "kontaktol" (rozhodne nestrikat do USB na ferovku! ale nejakym "smrdlatkem" to ocistit)

nech pak chvilku at to muze poradne oschnout kdyby si nahodou tim kontaktolem nekam kapl ... ;)

ale nez se do toho pustis tozhodne testni novej kabl ;)