Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vysušení mokrého sklepa pomocí systému Drypol

Zdravím kutilové, našel jsem na internetu tento přístroj na vysoušení zdiva pomocí elektroosmozy. Chtěl bych slyšet Vaše případné zkušenosti či názory. Děkuji!

Prostor k vyjádření dostaly obě strany, nyní tedy toto letité téma zamykám.
Pokud si chce některá z firem u nás dělat reklamu, nechť nás kontaktuje na e-mailu: info@poradna.net (Kurt)

Výrobce, či prodejce má na to dobře nastavenou cenu.
Přesně podle pravidla, "za blbost se platí".

Kdyby ta krabička na odstranění vlhkosti opravdu fungovala,
tak by za to vynálezce jistě obdržel Nobelovu cenu
za fyziku.
Ušetřilo by to miliardy, vynakládané na odstranění vlhkosti
podřezáváním budov, zarážením nerezových plechů, chemických
zábran a podobně.
Ale dobře "odborně a vědecky" udělaná reklama zblbne hodně
lidí. :-)

věhlasného počernického přípravku Horp

To si pamatuju, jak ti blbci stáli frontu na to před vysočanským nádražím celou noc. Jsem tenkrát chodil ve 23 hodin na vlak z odpolední směny, tam už bivakovali desítky lidí na přípravek zcela na hov***. Vyráběla to tenkrát Triga Horní Počernice (Horp - HORPočernice), to byl podvod století...

Zdravím,

přátelé, je dobré nesoudit, pokud skutečně technologie nepoznáte. Firma má na webu mnoho referenčních staveb včetně dokladů protokoly. To je dokladem,že systém funguje - ať si o něm laikové myslí co chtějí. Jsem příznivkyně moderních technologií a můžeme být vděčni, že existují lidé, kteří se na jejich vývoji podílejí.

Děkuji,

Šťastná

Dobrý den, paní Šťastná, přeci si firma na stránky nedá zprávu o tom, že to nefunguje. To určitě ne. V protokolech je vždy uvedeno, co potřebuje prodejce mít, aby mohl prodávat.
Chválím Vás, že máte ráda moderní technologie, ale toto je stará technologie, jen oprášená.
Pokud by tento přístroj fungoval jak výrobce udává, proč máme tolika státních a kulturních památek vlhkých. Stačí jednoduchý přístroj a je po vlhkých stěnách.

Přeji jen hezké dny.
Milan

Byl jsem na semináři o nových technologiích a mimo jiné tam informovali o "přetlakové" metodě řízeného větrání s nově vyvinutým revolučním ionizátorem, který je schopný vytlačovat vlhkost z prostoru, nebo taky třeba udržovat vlhkost ve vodě ve vnitřním bazénu a nepouštět ji do místnosti - pak se u bazénu prý dá třeba sušit prádlo. Asi jim to nějak funguje, například v hrobce Gryspeků, kde po nepovedené rekonstrukci okolí plesnivěly mumie, už prý mají vlhkost pod kontrolou...
Bez záruky, vzhledem k některým jiným technologiím, na tom semináři prezentovaným, by to mohl taky být další adept na "bludný balvan"...
Takže technologie možná už o chlup od roku '71 pokročila...

Vážení, já jako výrobce a prodejce systému DryPol, majitel společnosti Elektrofyzika s.r.o. k tématu diskuze mohu říct jen jedno: jsme s naším přístrojem na trhu 9 let s více než 3000 instalovanými a vysušenými stavbami. Jak by bylo možné 9 let prosperovat s nefunkčním zařízením? Mezi naše trvalé obchodní partnery patří např. Policie České republiky, Státní zastupitelství ČR, Česká Spořitelna, Stát ČR a mnoho měst a obcí. Negativně zatvrzelé příspěvky o nefunkčnosti přístroje DryPol jsou tedy dnes již úsměvné. Jedním z našich partnerů je zmiňovaný Ing. Balík, se kterým již delší dobu spolupracujeme. máme od něho několik doporučených a instalovaných staveb. Není nic snadnějšího než si tyto všechny skutečnosti ověřit. Michal Macháč, jednatel Elektrofyzika s.r.o., Vavřinec 89, 679 13, IČ 03054721